Kategorie
Uncategorized

56 Rajd Pieszy im. Aleksandra Janowskiego AD 2021 r.

Turyści piesi, Krajoznawcy,

Przedstawiamy linki do informacji prasowych, i stron internetowych, na temat tegorocznego 56 Rajdu Pieszego im. Aleksandra Janoiwskiego.

http://www.zabrat.ovh/index.php?go=2&lang=pl&news=111

https://drive.google.com/file/d/1UwsxH_PIChBy-Ge0EAzWleKTLLIkyqLa/view?usp=sharing

Pozdrawiamy Was,

AD

Kategorie
Uncategorized

Zmiana w kalendarzyku KTN

Turyści piesi, Krajoznawcy,

Została zmienuiona propozycja wycieczki Kol. Juliana Osowskiego na sobotę 19 czerwca br. Szczegóły w kalendarzyku.

A.D.

Kategorie
Uncategorized

Odwołana wycieczka w dniu 24 czerwca br.

Turyści piesi, krajoznawcy.

Została odwołana wycieczka Kol. Tomka Sikorsiego zaplanowana na dzień 24 czerwca br.

T.S.

Kategorie
Uncategorized

Odwołana wycieczka w dniu 06 czerwca br ” Z plecakiem przez Mazowsze”

Turyści piesi, Krajoznawcy,

Wycieczka zaplanowana na dzień 06 czerwca br Kol. Alberta Dregera nie odbędzie się w tym terminie. Została przeniesiona na sobotę 19 czerwca 2021 r. Informacja ta zostanie również uwzględniona w kalendarzykach imprez turystycznych.

Życzymy udanego weekendu.

AD

Kategorie
Uncategorized

Kalendarz imprez turystycznych KTN na czerwiec 2021 r.

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem imprez turystycznych Komisji Turystyki Narciarskiej, na czerwiec 2021 r.

AD

Kategorie
Uncategorized

Kalendarz imprez turystycznych na czerwiec br.

Turyści Piesi, Krajoznawcy,

Uprzejmie informujemy, iż ukazał się kalendarzyk imprez turystycznych na czerwiec 2021 r. Jest w czym wybierać. Polecamy Waszej uwadze tegoroczny Rajd Pieszy im. Aleksandra Janowskiego, który odbędzie się w dniu 5 czerwca br. Szczegóły w dedykowanej zakładce. Wskazujemy również, że kalendarzyk Koła Terenowego „ŚRÓDMIEŚCIE” został zgodnie z Waszymi sugestiami przygotowany w formatach pdf oraz docx.

AD

Kategorie
Uncategorized

Sprawy organizacyjne

Turyści, Krajoznawcy,

Uprzejmie informujemy, iż od teraz również kol. Tomek Sikorski będzie redagował naszą stronę internetową, Powyższe zamierzenie ma na celu zabezpieczenie optymalnego funkcjonowania strony.

TS

Kategorie
Uncategorized

RAJD PIESZY im. Aleksandra Janowskiego

Turyści Piesi, Krajoznawcy,

Miło jest nam Was zaprosić do wzięcia udziału w 56 Rajdzie Pieszym im. Aleksandra Janowskiego. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniu 05 czerwca 2021 r. w okolicach Radzymina ( Laskowo – Głuchy ). Szczegóły w regulaminie rajdu. Poniżej zamieszczamy link.

AD

Kategorie
Uncategorized

Zmiany w kalendarzyku Koła Terenowego „Śródmieście”, wycieczka koleżeńska Kol. Bronka oraz wejście na stronę z kalendarzykami w aplikacji mobilnej.

Turyści piesi, Krajoznawcy,

Nastąpiły zmiany w kalendarzyku Koła Terenowego „Śródmieście”. Szczegóły w informatorze. Tu wskazuje, że w dniu 15 maja br. osoby które wybierają się na wycieczkę z Kol. Bronkiem powinny nabyć bilet powrotny do Radziwiłłowa, a nie do Jasionki. Odwołane zostały również Jego wycieczki w dniu 29 i 30 maja br. Kolega Bronek zaprasza również na swoją wycieczkę koleżeńską w maju br. na Mazury i Warmię. Szczegóły w dedykowanej ku temu zakładce. Jeśli ktokolwiek z Was ma problem z wejściem z urządzenia mobilnego ( smartfon, tablet ) na naszą stronę, zwłaszcza do zakładek z kalendarzykami, informuję, iż problem nie leży po naszej stronie. Ponieważ Wasze problemy mogą mieć dwojaki charakter ( umiejętności posługiwaniu się urządzeniem, bądź problem ze sprzętem ) proszę o ewentualny kontakt na maila lub telefoniczny.

Pozdrawiamy,

AD

Kategorie
Uncategorized

Kalendarzyk KTN oraz aneks do kalendarzyka Koła Terenowego Śródmieście na maj br.

Zapraszamy do zapoznania się z informatorem KTN na maj 2021 r., oraz propozycjami wycieczek Kol. Tomka Sikorskiego, o których w aneksie do opublikowanego już kalendarzyka.

AD